FAIL (the browser should render some flash content, not this).

O nas

    

     

Przychodnia Stomatologiczna CORDIS powstała w roku 2000.

      Nasze oddziały znajdują się w Grajewie, Bargłowie Kościelnym i Augustowie. Od początku istnienia staramy się obejmować leczeniem stomatologicznym całe rodziny.
    Nasze usługi mają charakter kompleksowy, to znaczy obejmują postępowanie od nowoczesnego rozpoznawania stanu uzębienia i jamy ustnej, po najnowocześniejsze metody leczenia i protezowania.
    Kadrę firmy CORDIS stanowią zarówno lekarze z dwudziestokilkuletnią praktyką, jak i lekarze pracujący od kilkunastu lat.
    W celu zapewnienia wysokiego poziomu usług prowadzone są wewnętrzne szkolenia zapoznające lekarzy z najnowszymi metodami pracy. Ponadto lekarze CORDIS-u są systematycznie kierowani na kursy doskonalące organizowane w ramach szkolenia podyplomowego w akademiach medycznych.
    Naszym celem jest zapewnienie pacjentom diagnostyki i leczenia na poziomie europejskim przy zastosowaniu najlepszej aparatury, materiałów oraz sposobów postępowania.
    Staramy się oszczędzać czas i pieniądze naszych pacjentów stosując najnowocześniejszą diagnostykę i terapię.
  Zakres usług leczniczych świadczonych przez CORDIS obejmuje wszystkie podstawowe gałęzie stomatologii: stomatologię zachowawczą, dziecięcą, protetykę, chirurgię stomatologiczną i periodontologię.
    Dodatkowo w naszym przychodniach można uzyskać poradę lekarza specjalisty z zakresu: ginekologii ,rehabilitacji, lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej.

Dlaczego stomatologia Cordis?

 

Personel:

 

 

Lekarz Stomatolog Sławomira Golubiewska

 

 

Lekarz Stomatolog Anna Złotkowska

 

 

Lekarz Stomatolog Monika Golubiewska